Pro ty, kteří se nemohou dočkat nových informací a hlavně se nemohou dočkat, až svou milovanou nebo sebe k výstřiku přivedou, jsme připravili skvělý návod jak dosáhnout mokrého orgasmu. Nejen ten, se skrývá v následujícím článku.

Nezbytné přípravy na výstřik

Pár by se měl před tím, než se bude pokoušet o orgasmus s vodotryskem, nejprve na celém pokusu domluvit. Oba z páru by měli mít alespoň základní znalosti o tom, jaké fyziologické projevy jsou s mokrým org*smem propojeny a jak jeho dosažení zhruba probíhá. Žena by měla vědět, jak se bude v průběhu dráždění cítit,aby věděla co očekávat. Muž by měl mít nastudovány určité techniky stimulace ženského klína a nebát se zeptat své milované partnerky na její pocity a chtíče.

Ve chvíli, kdy víte, co se bude dít, jste oba na novou zkušenost příjemně naladěni, přichází fáze příprav. Dosažení mokrého org*smu je pro začátečnici poměrně náročná věc, a to jak psychicky, tak fyzicky. Vyhraďte si proto na všechno dostatek času a ujistěte se, že jste o samotě a nemůžete být nikým rušeni. Návod na další straně!

Zanechte komentář

Pages ( 1 of 2 ): 1 2Další »